Διαχρονικές και πάντα στη μόδα, οι τσάντες ώμου PINKO είναι τέλειες για να αντιμετωπίζετε κάθε μέρα με μια πινελιά στυλ.
Maxi, mini, με πολύ χρώμα, δερμάτινες, Monogram: αφήστε το ιδανικό μοντέλο για εσάς να σας κατακτήσει!
Για να εντυπωσιάσετε τους πάντες με ένα πραγματικά αξέχαστοoutfit, δεν πρέπει να αφήσετεκαμιά λεπτομέρεια στην τύχη. Κάθεαξεσουάρ είναι σημαντικό, από ταπαπούτσιαέως τοκαπέλο που θα επιλέξετε να φορέσετε.
Αλλά αυτό που πραγματικά δεν μπορεί να λείπει για να έχετε μια άψογη εμφάνιση είναι σίγουρα η τσάντα: επιλέξτε την αγαπημένη σαςLove Bag και κατακτήστε όλα τα βλέμματα!
Είτε πρόκειται για μιατσάντα χειρός, μιαMini Bagή μιαχιαστί τσάντα, αυτό που έχει σημασία είναι να βρείτε εκείνη που θα σας επιτρέψει να είστε ο εαυτός σας, αλλά και που ταυτόχρονα θα σας κάνει να λάμψετε ακόμα περισσότερο.
Τι περιμένετε; Επιλέξτε την τσάντα που θα κλέψει την καρδιά σας!
Παρακαλούμε δοκιμάστε ξανά
Ευχαριστούμε για την εγγραφή σας στο newsletter της PINKO.
Παρουσιάστηκε κάποιο πρόβλημα. Παρακαλούμε δοκιμάστε ξανά.